خبری از شهرک صنعتی صومعه سرا

قطع پیاپی برق،صنعتگران شهرک صنعتی صومعه سرا را با مشکل مواجه کرده است

قطع پیاپی برق در شهرک صنعتی صومعه سرای گیلان موجب نارضایتی صنعتگران و ضررو زیان واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک شده است.

به گزار خبرنگار اقتصادی مهر، در روزهای اخیر قطعی چند باره  برق در طول روز موجب مختل شدن فعالیت کارخانه های شهرک صنعتی صومعه سرا شده است .

این درحالی است که قطعی مکرر برق با توجه به فعالیت واحدهای صنعتی مختلفی از جمله تولید نئوپان و شیرپاستوریزه موجب باقی ماندن مواد اولیه و چسب در دستگاههای پرس و یا فاسد شدن شیر و مواد اولیه شده است بطوری که در روز گذشته به هنگام بازدید ولی الله افخمی معاون وزیر صنایع و معادن ، صنعتگران این شهرک با ابرازنارضایتی از این وضعیت خواستار حل این مشکل شدند.

احمد یوسفی مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان نیز در این باره گفت: با توجه به اینکه طول شبکه انتقال از پست برق تا شهرک 200 کیلومتراست و مبلغ 600 ملیون ریال از محل ماده 52 قانون برنامه سوم توسعه برای تغییرمسیر شبکه انتقال و کاهش آن به 25 کیلومتراز پست برق نزدیکت رسال گذشته در اختیارشرکت برق منطقه ای قرار گرفته است اما عملا فعالیت اجرایی به دلیل برخی مشکلات آغازنشده است.

گفتنی است، شهرک صنعتی صومعه سرا با 80 هکتارمساحت از بزرگترین شهرکهای صنعتی استان گیلان است. 

ــــــــــــ

هيس : شير های ياد شده به صورت نصف قيمت در مغازه های صومعه سرا عرضه ميگردد ...ازآنجا که شير برای همه موجود است....لطفاً در روز های نخست پخش شير تجمع نفرماييد...با تشکر   !!! 

ـــــــــــ

مردم محترم صومعه سرا چقدر اطلاع داشتيد که...

محشر نصراللهی (دی جی مریم) در رشت كنسرت اجرا كرده.

دي جي مريم

بله: محشر نصراللهی در ورزشگاه شهید عضدی رشت اقدام به برگزاری كنسرت موسیقی كرد.


 

این كنسرت موسیقی كه برای بانوان برگزار شده بود با استقبال بی‌نظیر بانوان رو به رو گردید به طوری كه بیش از 5000 نفر در این سالن حضور داشتند.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

این كنسرت كه در نوع خود برای اولین بار در استان گیلان برگزار می‌شد و به شیوه موسیقی تكنو تنظیم شده بود با توجه به معروفیت خواننده آن مورد توجه بسیاری از جوانان قرار گرفت به طوری كه سالن تختی رشت به دلیل استقبال دور از انتظار بانوان جوابگوی حضور علاقه‌مندان نبود و بعضی از آنان موفق به دیدن این كنسرت نشدند. پیش از برگزاری كنسرت كه به دعوت ستاد جوانان حمایت از  هاشمی رفسنجانی در گیلان برگزار شده بود فاطمه رفسنجانی دختر هاشمی رفسنجانی و دكتر قدیری ابیانه درحمایت از كاندیداتوری هاشمی رفسنجانی به ایراد سخنرانی پرداختند. اما مشتاقان شنیدن صدای محشر نصراللهی بیش از همه به شادی و همراهی با این خواننده پرداختند. این خواننده زن در گفت‌وگوی كوتاه خود با خبرنگاران اظهار داشت: هدف از برگزاری این كنسرت موسیقی بیان علاقه و توجه جوانان به حمایت از سازندگی ایران است. وی اضافه كرد من اهل سیاست  نیستم و برای اولین بار اقدام به برگزاری چنین كنسرتی در حمایت از یك نامزد انتخاباتی نموده‌ام چون معتقدم هاشمی رفسنجانی یك شخصیت بین‌المللی است و چهره‌ای نام آشنا در دنیا است كه از او به عنوان یك سیاستمدار دوراندیش نام برده می‌شود.

مریم دی‌جی اظهار داشت: به عقیده من هاشمی رفسنجانی یك شخصیت سیاسی فراجناحی است كه دوران 8 ساله سازندگی خدمات بسیاری در راه آزادی و فعالیت زنان در امور اقتصادی كشور و توجه به زیرساخت‌ها داشته است.

وی افزود: این چهره نامی سیاست ایران می‌تواند نقش مهمی در این برهه از زمان در توسعه ایران با توجه به شرایط خاص بین‌المللی داشته باشد.

وی افزود: برگزاری كنسرت‌های موسیقی‌اش را با توجه به اعتقاداتی كه دارد تنها برای بانوان اجرا می‌كند و تمامی درآمدهای حاصله از اجراها را در امور خیریه خرج و هدیه می‌كند.

وی در مورد فعالیت‌هایش در ایران گفت: هیچ گونه محدودیتی برای اجرای موسیقی بانوان نداشته‌ام و امیدوارم با انتخاب آقای هاشمی رفسنجانی فضای بهتری برای اجرای فعالیت‌های این چنینی برای بانوان فراهم شود. این خواننده 19 ساله ایرانی كه تاكنون در خارج از ایران هیچ فعالیتی نداشته است در ادامه افزود: خوانندگی را از دوران كودكی و با تشویق پدر و مادرش آغاز نموده و تا این زمان هیچ كاستی منتشر نكرده است و آنچه از وی منتشر شده نواری است كه هنگام اجرای آزمایشی شخصی به سرقت رفته است. گفتنی است این خواننده كه بنا به گفته خودش به صورت داوطلبانه برای حمایت از هاشمی رفسنجانی وارد عمل شده است با مراجعه به ستادهای تبلیغاتی هاشمی در گیلان زمینه فعالیت بیشتر تبلیغاتی را برای جلب حمایت از این نامزد اقدام كرده است

(تصوير کنفرانس بين الملی حاج خانم دی جی با کوفیعنان)

ـــــــــــــ

هيس: گفتنی است که اين خواننده مشهور دنيا در آخرين مصاحبه اختصاصی خود با کوفی عنان دبير کل سازمان ملل متحد اعلام کرده که به زودی کنسرت بزرگتری را در حمايت از کانديتاتوری محمد تقی رنجبر به صورت همزمان در سالن عظيم صدقی صومعه سرا و تالار پارادايس نيويورک برگزار خواهد کرد .

 

/ 0 نظر / 20 بازدید