آخرین اطلاعات در یافتی از شهر صومعه سرا :10/12/84<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

خبر اول:

جنازه دودختر جوان  دانشجوی صومعه سرایی که از توابع مشهد بودند در میان گورستان آقا مهدی آقای شهرستان صومعه سرا پیدا شد. پس از برسیهای اولیه شواهد حاکی از تجاوز به این دو دختر و سپس قتل آنها میباشد.(مشروح کامل خبر به زودی به اطلاع شما خواهد رسید).

 

خبردوم:

طی تصادف ناگواری در محله کسمای صومعه سرا (زیر پل کسما) که بین یک موتور سوار و یک سواری پیکان اتفاق افتاد متاسفانه راننده موتور بلافاصله جان باخت که پلیس راهنمایی و رانندگی در حال بررسی دلیل تصادف است.

 

خبر سوم:

خانم فاطمه صحرانورد که در مسابقات کاراته کاپ قهرمانی آزاد انگلستان شرکت کرده بودند موفق به کسب مقام نائب قهرمانی ومدال نقره مسابقات شدند،که در این مسابقات سرکار خانم محمدی مربیگری خانم صحرانورد را برعهده داشتند.

 

خبر چهارم:

تیم فوتسال شهرداری شهرستان صومعه سرا که در مسابقات کشوری میانگروهی استان یزد شرکت کرده بود به مقام سومی دست یافت. واین درحالی است که در مسابقه نیمه نهایی تیم یزد با استفاده از تماشاچیان و ایجاد فشار روانی بر بازیکنان و داور مسابقه در وضعیتی نا عادلانه موفق به کسب پیروزی شد.بدیهی است که دو تیم اول این مسابقات به لیگ دسته اول فوتسال کشور راه یافتند.

 

خبر پنجم:

بانک ملت شهرستان صومعه سرا ساعت کار باجه عصر خود را با افزایش صد درصدی از ساعت 3 الی 5/7 عصر و فقط در اسفند ماه برای رفاه حال شهروندان دایر کرده است.

آقای ابراهیم پور ریئس دایره اعتبارات بانک ملت صومعه سرا ضمن بیان این مطلب اضافه کرد،اجرای طرح با جه های نوروزی نیز در دستور کار این بانک قرار دارد که در هفته پایانی اسفند ماه به اطلاع عموم خواهد رسید.

 

/ 1 نظر / 16 بازدید
بی نشانی از شرق گیلان

با درود به همه آنانی که در نشر دانش؛جهت تنوير اذهان جامعه متناسب با وسع؛ در تلاشند؛ وبا سلام به توليد کننده گان انديشه؛ که آرامش خويش را در آرامش جامعه و مردمشان ميبينند.عاليست .ادامه بدهيد. که رسالت مطلع؛ نشر اطلاعات پيشرفت ساز است و مطالب انسانساز؛ حال چه با زبان رمز باشد و چه با کلام طنز.